Big PharmaDr. Rath ResearchMedycyna KomórkowaPfizer pobił kolejny rekord

Pfizer, producent genetycznych preparatów przeciwko Covid–19 podwyższył prognozę zysków ze sprzedaży zastrzyku o nazwie Comirnaty. Gigant farmaceutyczny spodziewa się zarobić w 2021 roku tylko na tym jednym produkcie, bagatela 36 miliardów dolarów. Firma oczekuje, że zarobi tyle, ponieważ podpisuje właśnie umowy na dodatkowe dawki oraz otrzymuje zezwolenia na stosowanie preparatów u dzieci. „Pfizer spodziewa się dostarczyć do końca roku 2,3 mld dawek preparatu przeciwko Covid-19. Czyli o 200 mln więcej niż prognozowano w lipcu. Zyski i wydatki, jak zauważył Reuter, są równo dzielone z ich niemieckim partnerem BioNTechem” – informuje portal RMF24.pl.

 

Pfizer a propozycja dr Ratha

Preparat genetyczny przeciwko Covid-19 to jeden z najlepiej sprzedających się produktów w dziejach firmy. Koncern Pfizer-BioNTech korzysta ponadto na problemach, z którymi mierzą się konkurenci: Moderna oraz Johnson and Johnson. Tylko w trzecim kwartale obecnego roku na sprzedaży swojego preparatu Pfizer-BioNTech zarobił 13 mld dolarów. Tymczasem są przecież dostępne naturalne sposoby i środki, które dr Rath zaoferował bezpłatnie decydentom politycznym na całym świecie, w tym również Polsce. Jednak już na początku obecnego kryzysu decydenci polityczni konsekwentnie ignorowali skuteczne środki zaradcze oparte na stosowaniu mikroskładników odżywczych. Do dziś nie ma żadnego zalecenia strony rządowej, aby wzmocnić immunologię swoich obywateli poprzez dietę bogatą w witaminy lub suplementy diety. Pomimo iż związek między odżywianiem a chorobami zakaźnymi jest powszechnie znany.

 

Badania Instytutu dr Ratha

Dr Rath powołuje się oczywiście o naukę i badania. Konkretnie chodzi o wyniki badania opublikowanego przez jego Instytut, które potwierdziło, że specyficzna formuła związków roślinnych, która zawierała ekstrakty z zielonej herbaty, korzenia kurkumy, ekstrakt z warzyw krzyżowych, resweratrolu i kwercetyny była w stanie jednocześnie hamować wszystkie kluczowe mechanizmy zaangażowane w wirusowe przyłączanie, namnażanie i rozprzestrzenianie się SARS-CoV-2. Potwierdza to jednoznacznie, że naturalna kontrola SARS-CoV-2 jest możliwa. Odkrycia te rozszerzają wcześniejsze wyniki badań Instytutu.

 

Gorąco zachęcamy wszystkich do zapoznania się z opublikowanym badaniem. Należy również informować jak największą liczbę osób o postępie naukowym, jaki dokonał się w badaniach nad mikroskładnikami odżywczymi i koronawirusem. Równocześnie trzeba zachęcać lokalnych polityków ich do wdrażania tych naturalnych środków zaradczych w globalnej walce z SARS-CoV-2. Tylko w ten sposób możemy w naturalny sposób powrócić do normalności! Innej drogi ludzkość nie znajdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz