Big PharmaCOVID-19Medycyna KomórkowaSzczepienie zwierząt na COVID-19

Medialna kampania szczepień przeciw COVID-19 osiągnęła kolejny poziom absurdu. Szczepienie zwierząt na COVID-19 stało się faktem. W mediach pojawiły się informacje o tym, że niektóre ogrody zoologiczne szczepią przeciwko COVID-19 swoje zwierzęta. Jest to kolejny przykład tego, jak fakty naukowe są przeinaczane, a opinia światowa zmanipulowana. Wszystko to odbywa się w imieniu wielomiliardowego przemysłu farmaceutycznego.

W ostatnich tygodniach media na całym świecie informowały, że zoo w Detroit rozpoczyna program szczepień swoich zwierząt przeciwko COVID-19. W pierwszej kolejności preparaty otrzymały goryle, szympansy, tygrysy i lwy. Zwierzęta otrzymały szczepionkę weterynaryjną firmy Zoetis. Ponadto, prawie 70 ogrodów zoologicznych w całych Stanach Zjednoczonych otrzymało już szczepionki. Eksperymentalne szczepienia mają docelowo objąć ok. 100 gatunków ssaków. Według podanych informacji chodzi o to, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się pandemii COVID-19 z ludzi na zwierzęta. W ten sposób miliony ludzi na całym świecie stało się właśnie ofiarą jednego z największych oszustw w historii medycyny. Celem niniejszego artykułu jest zdemaskowanie tego oszustwa i przedstawienie faktów naukowych.

Fakty naukowe

  1. Pandemia COVID-19 jest pandemią specyficzną dla człowieka. Chociaż koronawirusy mogą zakażać zwierzęta, to nie chorują one poważnie ani nie umierają z powodu takich zakażeń. Szczepienie zwierząt na COVID-19 są pozbawione sensu i logiki.
  2. Zwierzęta laboratoryjne „normalnie” wykorzystywane do badania chorób nie mogą być użyte do badania COVID-19. Dzieje się tak dlatego ponieważ nie rozwijają one poważnych objawów w infekcji koronawirusowej. Zmusiło to naukowców do stworzenia nowych genetycznie zmodyfikowanych modeli zwierzęcych, aby w ogóle móc badać ciężkie objawy COVID-19.

Witamina C

  1. Podstawową przyczynę tego zjawiska można łatwo wyjaśnić naukowo. Zasadniczo wszystkie zwierzęta – oprócz ludzi i małp naczelnych – wytwarzają w swoich organizmach wysokie ilości witaminy C. Dzieje się to  poprzez przekształcanie cząsteczek cukru (glukozy) w tę właśnie witaminę.
  2. Zdolność organizmu ludzkiego do wytwarzania witaminy C została utracona przez praprzodka człowieka.  Obecnie  wszyscy ludzie stali się zależni od dostarczania wystarczającej ilości witaminy C w codziennej diecie.
  3. Dwie funkcje witaminy C są szczególnie ważne w zapobieganiu zakażeniom koronawirusem. Po pierwsze, witamina C odpowiada za optymalną produkcję kolagenu i innych cząsteczek wzmacniających. Decyduje to o poziomie ochrony organizmu, którą zapewnia tkanka łączna. Odpowiednia ilość kolagenu jest niezbędna również jeśli chodzi o wytrzymałości ścian naczyń krwionośnych i innych organów. Kolejną ważną rolą witaminy C jest optymalizacja funkcji układu odpornościowego w zwalczaniu i ostatecznie zabijaniu wirusa w procesie zwanym „fagocytozą”.
  4. Witamina C jest jedyną substancją, która, jak wykazano w badaniu klinicznym, znacząco zmniejsza śmiertelność ciężko zakażonych pacjentów z wirusem COVID-19. To badanie wykazało, że 24 gramy witaminy C podawanej dożylnie zmniejszyły śmiertelność pacjentów z ciężkim zakażeniem prawie o połowę.
  5. Witamina C jest naturalną substancją zawartą w wielu owocach i warzywach. W połączeniu z innymi witaminami i substancjami naturalnymi, witamina C zwalcza infekcje koronawirusowe ludzkich komórek. Naukowcy z Instytutu dr Ratha opracowali synergię naturalnych związków, które mogą zablokować wszystkie istotne mechanizmy infekcji koronawirusem. Wspomnieć należy tutaj regulację wirusowych mechanizmów otwierających receptory na powierzchni komórek. Ponadto blokowanie wejścia wirusa do wnętrza komórek i zmniejszanie mechanizmów wewnątrz komórek, które są niezbędne do namnażania się wirusa. Jest to bowiem warunkiem wstępnym do tego, aby infekcja koronawirusem przekształciła się w chorobę COVID-19.

 

Prawda naukowa warunkiem zakończenia COVID-19

Propagowanie szczepień zwierząt wśród ogrodów zoologicznych i setek milionów właścicieli zwierząt domowych na całym świecie jest oszustwem na niespotykaną skalę. To działanie nie jest przypadkowe. Dzieje się to w interesie wartego wiele miliardów dolarów przemysłu farmaceutycznego. Dzięki temu działaniu Big Pharma chce, aby świat uwierzył, że jej opatentowane szczepionki są jedyną odpowiedzią na koronawirusa.

Nie możemy pozwolić na to, by ta mistyfikacja trwała w nieskończoność. Trwanie w tym absurdzie, szczepienie zwierząt na COVID-19, pozbawia ludzkość możliwości zrozumienia jednej z najważniejszych dróg, które mogą pomóc w opanowaniu tzw. pandemii koronawirusa. Nasze przesłanie jest jasne: Wysoki poziom witaminy C chroni zasadniczo wszystkie żyjące na Ziemi gatunki przed rozwojem COVID-19. Jak długo jeszcze najinteligentniejszy gatunek na Ziemi – człowiek – może sobie pozwolić na ignorowanie tego naukowego faktu?

Optymalna podaż witaminy C i innych mikroelementów, w postaci żywności bogatej w witaminy lub odpowiednich suplementów diety, jest niezwykle istotna. Tylko dzięki temu logicznemu działaniu możemy zakończyć obecny kryzys. Jedynym efektem ubocznym będzie tutaj poprawa Twojego zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz